Kontaktné šošovky

    Kontaktné šošovky predstavujú nielen kozmetické riešenie refrakčných chýb, ale pre mnohých užívateľov predstavujú spôsob optimálneho videnia a binokulárnej spolupráce oboch očí. V súčastnosti sa najviac používajú Silikón hydrogélové šošovky, ktoré boli predstavené v Británii behom roku 1999. Silikónové zložky umožňujú vysokú priepustnosť pre kyslík, zatiaľ čo hydrogélové zložky zaisťujú, aby bola šošovka bola jemná a pohodlná počas nosenia.

   U nás máte možnosť si zakúpiť a objednať kontaktné šošovky podľa vlastného výberu, ktoré budú najlepšie vyhovovať Vaším požiadavkám. Ponúkame mesačné, jednodenné, sferické, tórické a multifokálne kontaktné šošovky. Taktiež k nim ponúkame roztoky na čistenie, očné kvapky a ostatné príslušenstvo. 

Aplikácia kontaktných šošoviek

   V našej prevádzke v Bytči sa môžete objednať na prvovyšetrenie nosenia kontaktných šošoviek. Aplikáciu kontaktných šošoviek u nas vykonáva vysokoškolsky vzdelaný optometrista, ktorý Vám pomôže s výberom vhodneho typu. Pred aplikáciou Vám sa zmeriame zrakový vízus a následne skontrolujeme usedenie šošovky na štrbinovej lampe. Poučíme Vás ako správne aplikovať kontaktné šošovky, ako ich čistiť a uchovávať.

Objednať na vyšetrenie sa môžete osobne na prevádzke v Bytči

telefonicky na+421 905 877 743   alebo objednávkovým formulárom  →

Objednávka: aplikácia kontaktných šošoviek

4 + 10 =